Site Kullanımı

1) Bu sitenin kullanım hakkı Ege Vitrifiye'nindir. bu sitede tanıtılan ürünler, yalnızca Türkiye’deki Ege Vitrifiye satıcıları ve bayilerinde geçerlidir ve yer alan tüm içerikler yalnızca bilgi amaçlıdır. Siteden elde edilen bilgiler ise yetkili satıcı ve servislerden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz ve doğru olarak kabul edilemez. 

2) Metinler, resimler, çizgiler, ses, animasyon ve diğer unsurlar telif hakkına tabidir. Bu sitede yer alan tüm markalar, model isimleri, şirket logo ve amblemleri de ayrıca marka hakkına tabidir. Aksi bir durum veya kullanım her türlü hukuki ve cezai takibatın yapılmasına neden olacaktır. 

3) Ege Vitrifiye’nin web sitesinde yer alan her türlü bilgi resim açıklama ve haber sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Vitrifiye’nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Bu sitede yer alan bazı resimler Türkiye’de bulunmayan modellere ve model özelliklerine donanımlarına aksesuarlarına sahip olabilir. Kullanılan görseller ile satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir. Bu nedenle yetkili satıcılardan veya bayilerden herhangi bir zarara neden olmamak için teyidin yapılması zorunludur. Bundan dolayı oluşacak taleplerden Ege Vitrifiye’nin hiçbir sorumluluğu olmadığını kullanıcı kabul ve taahhüt eder. 

4) Web sitemizde yer alan bilgilerin bir satış teklifi olmadığını ve bir taahhüt teşkil etmediğini, doğruluğunun teyit edilmesi gerektiğini de ayrıca beyan ederiz. 

5) Kullanıcının, sistemin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde firmamızın kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercileri bildirimde bulunma hakkı varır. 

Uygulanacak Hukuk Bu site Ege Vitrifiye  tarafından İzmir, Türkiye'de yapılmış ve işletilmektedir. Bu sitedeki tüm kurallar, beyanlar ve bu sitenin kullanımı Türk maddi hukuk ve Türk usul hukuku kurallarına tabidir. Bu site ile ilgili uyuşmazlıkların çözümünde İzmir mahkeme ve icra daireleri münhasıran yetkilidir.