Ege Vitrifiye Bülten

EGE VİTRİFİYE TÜM YENİLİKLERİYLE ISH FUARI’NDA YER ALDI!

Almanya’nın Frankfurt şehrinde, 11-15 Mart tarihleri arasında gerçekleşen “ISH Fuarı” seramik sağlık gereçleri sektörünün seçkin firmalarına ev sahipliği yaptı. Dünyanın en büyük vitrifiye fuarında en önemli Türk markalarından biri olan “Ege Vitrifiye” de, birbirinden özel ürünlerini standında sergiledi.

Uzun yıllardır Almanya ISH Fuarı’na katılım gösteren Ege Vitrifiye, bu sene hijyenik yüzeyli yeni lavabo serileri, fonksiyonel asma klozetleri ve yeni mat sır teknolojileriyle ön plana çıktı. Üretiminin büyük bir bölümünü ihraç eden firma, farklı pazarlara yönelik geliştirdiği alternatifli ürünlerini ilgililer ile buluşturdu. Tüm pazarlar için ortak nokta olarak tasarlanan “Pella” klozet serisi, ilk defa ISH Fuarı’nda sergilendi ve büyük beğeni topladı.

Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş “ ISH Fuarı şüphesiz dünyanın en büyük fuarlarından biridir. Bu fuarda sergilenen ürün tasarımları gelecek iki yılın trendlerini ve banyo kullanım alışkanlıklarını belirlemektedir. Ege Vitrifiye de uzun yıllardır bu fuara düzenli katılım göstermekte, trendler doğrultusunda tasarladığı ürünlerini özellikle Avrupa pazarının beğenisine sunmaktadır.” diye belirtti.

“Ürettiği ürünlerin %70’ini ihraç eden firmamız, ürün portföyünü geliştirmekte ve dünyanın farklı ülkelerinde yer alan müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Ege Vitrifiye’nin ISH Fuarı’nda sergilediği Avrupa Ürün Tasarım Ödüllü takımları ile zarif çizgilere sahip Knidos ve Pella serileri ziyaretçilerimizden tam not almıştır. Ege Vitrifiye bundan sonraki dönemde de insana ve çevreye verdiği değerle ‘geleceğin banyolarını’  tasarlamaya devam edecektir “ diye ekledi.

 

Pella; Zamansız Tasarım

Ege Vitrifiye Pella Klozet serisi modası geçmeyecek, yalın çizgilerden oluşuyor. Serinin 3 farklı alternatifte klozeti bulunuyor ve her bir klozet;  tasarım, kalite ve fonksiyonuyla uzun yıllar trendini koruyarak banyolarınızda yerini alıyor.

Banyolara Yeni Çözüm; Knidos Lavabo Serisi

Banyo çözümlerinin en iyi örneklerinden biri olarak karışımıza çıkan Ege Vitrifiye yeni Knidos Serisi, mobilya kullanımına uygun; 6 adet 60 cm lavabodan oluşan özel bir seridir.

Lavabolar şık çizgileriyle modern banyolar için tercih sebebi olurken, çevre dostu yüksek kalitede basınçlı döküm üretimleri, ürün grubunu eşsiz hala getirmektedir.