Ege Vitrifiye Bülten

Tasarım ve İnovasyonun Adresi Ege Vitrifiye Şimdi Unicera'da!

Türk Seramik Sağlık Gereçleri sektörünün önemli temsilcilerinden biri olan Ege Vİtrifiye, Unicera Fuarı’nda özenle tasarlanan ve yüksek teknoloji ile üretilen ürünlerini ulusal ve uluslararası ziyaretçiler ile buluşturmak için hazırlıklarını tamamladı.

 Ege Vitrifiye son yıllarda yaptığı atılımlarla, hem iç piyasada hem de ihracat yaptığı 70’ten fazla ülkede dikkatleri üzerine çekiyor. Firma, 2017 – 2018 döneminde hijyenik ürünler, kanalsız klozetler ve ergonomi çözümlerine odaklanıyor.

 Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş “ Unicera Fuarı Ege Vitrifiye’nin her sene düzenli katılım gösterdiği, önemli bir sektör fuarıdır. Sadece Türkiye’den değil, farklı ülkelerden de müşterilerimizi ağırladığımız standımız, ziyaretçilerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sene Ege Vitrifiye olarak ürün portföyümüzdeki boşlukları tamamlayarak, yeni tezgâh üstü lavabolar ile projelere yönelik estetik yeni asma klozetler tasarladık. Geçen sene Avrupa Ürün Tasarım Ödülüne layık görülen Finikia serimizi müşterilerimiz ile buluşturduk ve Selge serimizi yeni anti-bakteriyel yüzey uygulamasıyla piyasaya sunduk. Ziyaretçilerimiz tüm bu ürünleri standımızda görebilecekler.” dedi.

 Savaş “2017 yılında katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarda markamızı ve ürünlerimizi tanıtma imkânı bularak, yeni müşterileri portföyümüze ekledik. 2018 yılında da önemli sektör fuarlarına katılım göstereceğiz. Çevreye ve insana değer verdiğimiz değerle büyüyen markamızı farklı platformlarda ziyaretçiler ile buluşturmaya devam edeceğiz” diye belirtti.

 Ege Vitrifiye standını, Unicera’da 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında 4. Hol 4C04 standında ziyaret edebilirsiniz.